Новини
Group 40.png
11 листопада 2022
Біопсія під контролем надсучасного комп’ютерного томографа

Лікування новоутворень починається з діагностики. Дуже важливо саме ДО моменту лікування отримати патогістологічний висновок, і визначитися з характеристикою пухлини. Щоб отримати матеріал для патогістологічного дослідження лікар має виконати біопсію, яка технічно є доволі складною процедурою.

Особливо, якщо пухлина є невеликою за розміром та знаходиться поруч із критичними анатомічними утвореннями (магістральними артеріями, венами, жовчними протоками тощо), або ж локалізується в глибині органів черевної і грудної порожнини, малої миски або масиву тканин.

Біопсія під контролем комп’ютерної томографії (контрольована КТ біопсія) дозволяє отримати необхідний тканинний матеріал у надскладних клінічних випадках і виконується спеціалістами відділу променевої діагностики Інституту.

Мінінвазивність, максимальна безпечність для пацієнта, швидкість і точність виконання діагностичної процедури – безумовні переваги контрольованої КТ біопсії.

Наявне сучасне обладнання та професійна команда забезпечить отримання анатомічного матеріалу з органів черевної порожнини, заочеревинного простору та малого тазу, грудної клітки (органи середостіння, легені), що є недоступним для багатьох лікувальних закладів.

Якщо Ви або Ваші близькі потребують сучасної діагностики, звертайтесь до професіоналів!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo