Новини
Шалимова (74).png
15 серпня 2022
Нове відділення трансфузіології

Сучасна медицина, незважаючи на наукові досягнення та технологічний прогрес, залежить від застосування донорської крові або її компонентів. Щодня тисячі пацієнтів потребують введення препаратів крові: еритроцитів, плазми або інших важливих її складових.

Особливу потребу мають медичні заклади хірургічного, гематологічного та акушерського –гінекологічного профілю, тому ми приділяємо велику увагу розвитку служби крові.

 

Безпека та комфортні умови для донорів, зберігання компонентів крові для наших пацієнтів це все передбачено в новому, оновленому відділені трансфузіології та екстракорпоральних методів гемокорекції Інституту.

 

Просторі та оснащені приміщення, сучасна система обліку, переробки та контролю якості і це далеко не все, що заплановано та вже впроваджено в робочий процес.

 

Ви бажаєте в цьому пересвідчитись? Станьте донором крові! Запрошуємо Вас за адресою: вул. Героїв Севастополя 30, ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова», новий корпус, відділення трансфузіології та екстракорпоральних методів гемокорекції.

📞 Запис на донорство крові за телефонами:

+38(044) 497 30-01

+38(095) 867 09-86

Відділення працює у будні з 9:00 до 13:00

Давайте рятувати житті разом!

 
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo