Новини
Шалимова (59).png
26 липня 2022
Кіста нирки. Що робити?
Кіста нирки доволі розповсюджений діагноз. За часту, кісти є безсимптомними та виявляються випадково, при проведені УЗД.
В більшості випадків, якщо кіста нирки має невеликі розміри та периферичне розташування це не несе особливої загрози життю пацієнта. В такому разі необхідне тільки системне щорічне інструментальне дослідження та консультація лікаря.
Але, якщо кіста має великі розміри, центральну локалізацію та тенденцію до збільшення, потрібно оперативне лікування, що полягає в видалені кісти.
Сучасні технології дозволяють виконувати мініінвазивні, малотравматичні і, що саме головне, органозберігаючі операції на нирці. Це дозволяє з мінімальним дискомфортом для пацієнта зберегти нирку та її функцію.
Такі операції виконуються спеціалістами Інституту і наочним прикладом є наведений клінічний випадок.
Пацієнт 63 років мав постійний біль в правому підребер’ї . При обстежені було виявлено велику кісту (до 20 см.) правої нирки. Лікарі медзаклалу за місцем проживання пацієнта рекомендували повністю видалити нирку. Однак пацієнт звернувся до фахівців Інституту, які запідозрили злоякісне походження новоутворення.
Після доопераційної підготовки проведено органозберігаючу операцію: резекцію верхнього полюса правої нирки разом з кістозним утворенням за всіма стандартами онкологічної допомоги.
Після, патоморфолоічним дослідженням було підтверджено доопераційний діагноз - кіста мала злоякісний характер.
Завдяки мініінвазивності втручання пацієнта вже через декілька днів було виписано із стаціонару під контроль онколога та він повернувся до звичайного життя.
Медична допомога була надана за програмою «Впровадження та реалізація нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги у окремих науково-дослідних установах НАМН України», затвердженої постановою КМУ від 3 березня 2021 р. № 181 «Деякі питання впровадження та реалізації нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук».
 
📞Отримати консультацію можна за телефонами відділення: (044)454-20-62, (093)408-19-00
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo