photo_2023.png
30 червня 2023
Стаття в «ANNALS OF SURGERY»

Стаття "Patient Care and Surgical Training During Armed Conflict: Experiences and Perspectives of Surgical Residents in Ukraine" про навчання інтернів кафедри хірургії та трансплантології НУОЗ імені П.Л. Шупика на клінічній базі ДУ «НІХТ ім. О.О. Шалімова» в умовах воєнного стану була опублікована у одному з найкращих медичних журналів світу «ANNALS OF SURGERY». 

Співавторами міжнародного колективу авторів були директор Інституту, завідувач кафедри хірургії та трансплантології, академік НАМН України О.Ю. Усенко, доцент кафедри, куратор інтернів Я.Ю. Войтів та лікар-інтерн 2022 року випуску, а на даний час – науковий співробітник «Harvard Medical School, USA» Алі Джемілєв.

Стаття опублікована у розділі «SURGICAL PERSPECTIVE» та присвячена особливостями хірургічної інтернатури (резидентатури) в Україні у воєнний час, змінам у навчальному процесі та викликам, які стоять перед молодими фахівцями-хірургами.

До відома. Журнал «Annals of Surgery» є «найбільш цитованим» хірургічним журналом у світі. У 2021 році «Annals of Surgery» було цитовано понад 65 600 разів, що більш ніж удвічі перевищує кількість цитувань будь-якого іншого великого хірургічного журналу у світі. Імпакт-фактор (IF) журналу становить 13,787, що є другим за рейтингом показником серед усіх хірургічних журналів після «JAMA Surgery».

Стаття деякий час буде у вільному доступі за посиланням https://journals.lww.com/annalsofsurgery/Fulltext/2023/07000/Patient_Care_and_Surgical_Training_During_Armed.5.aspx