Новини
трансплантація печінки.jpg
19 травня 2021
Рятуючи життя

В ніч з 17 на 18 травня спільною командою трьох закладів охорони здоров’я (Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова, Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М.М.Амосова та Київської обласної клінічної лікарні) проведено мультиорганний донорський забір з послідуючою трансплантацією серця, печінки та нирок.


Донором стала 61-річна жінка, життя якої обірвав раптовий геморагічний інсульт, але родичі прийняли важке, але важливе рішення щодо органної посмертної донації, подарувавши шанс на життя іншим, в яких тепер житиме часточка їхньої рідної людини.

Однією з них стала жінка з Києва, яка очікувала на трансплантацію печінки довгі роки і вже почала втрачати надію на одужання та нормальне життя.


Пересадка донорської печінки виконана мультидисціплінарною командою Інституту: спеціалістами відділу хірургії та трансплантації печінки, групою анестезіологічного супроводу та інтенсивної терапії, фахівцями лабораторної, патоморфологічної та трансфузійної служби, трансплант-координаторами у супроводі інших підрозділів і служб.

Наші глибокі співчуття та шана родині донора за нелегкий, милосердний крок.

Дякуємо фахівцям Київської обласної клінічної лікарні, співробітникам Національної поліції, представникам Українського центру трансплант-координації та всім, хто був задіяний в підготовці та проведенні трансплантацій.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo