Новини
Шалимова (35).png
27 травня 2022
Виїзна консультація в Ірпенській районній лікарні

Страшні події лютого-березня цього року в Приірпінні, докорінно змінили хід думок та взаємовідносини між людьми, ще більш поглибили довоєнні тісні робочі та дружні зв'язки між Інститутом та колективом Ірпінської районної лікарні. 

В четвер, фахівці Інституту вперше в після початку роботи лікарні провели консультативно -діагностичний прийом. Судинний хірург, спеціаліст з абдомінальної хірургії, лікарі ультразвукової та ендоскопічної діагностики оглянули пацієнтів, надали рекомендації та призначили усім, хто потребував відповідне лікування.

Разом з адміністрацією лікарні та міст Буча і Ірпінь домовлено, що такі візити будуть здійснюватися на системних засадах, що надасть змогу наблизити до жителів громад високоспеціалізовану медичну допомогу.   

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo