Новини
photo_2022-08-29_09-52-57.jpg
29 серпня 2022
Ехінококоз. Клінічний випадок
Постійна втома, дискомфорт в правому підребер’ї турбували молоду жінку вже не один місяць. Звернувшись до сімейного лікаря та пройшовши ультразвукове дослідження черевної порожнини, вона отримала діагноз – пухлина печінки.
 
З цим невтишним діагнозом та направленням до Інституту її було госпіталізовано. При подальшому ретельному досліджені встановлено, що це не пухлина, а ехінококове ураження печінки.
 
Після передопераційної підготовки виконана резекція частини печінки з ехінококовою кістою. Причому операція виконана лапороскопічно (через невеликі розрізі та з мінімальним операційним травматизмом).
Того ж вечора, після операції, пацієнтка самостійно прогулювалась коридорами Інституту. А через тиждень здоровою поїхала до себе додому!
 
Запорукою швидкого одужання та раннього відновлення є вчасне звернення за медичною допомогою та професіоналізм колективу!
 
Медична допомога була надана за програмою «Впровадження та реалізація нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги у окремих науково-дослідних установах НАМН України», затвердженої постановою КМУ від 3 березня 2021 р. № 181 «Деякі питання впровадження та реалізації нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук».
 
📞 Запис на консультацію за телефонами (044)408-14-36, (093)542-36-97
📞 Відділення хірургії та трансплантації печінки (044)454-20-36
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo