05 квітня 2017
Безкоштовний семінар для лікарів функціональної діагностики, реаніматологів та кардіологів

Шановні колеги!

Відкрито реєстрацію на безкоштовний семінар для лікарів функціональної діагностики, реаніматологів та кардіологів “Роль інтервенційних методів лікування захворювань ритму серця”
Дата проведення: 11.04.2017
Місце: Alfa-Vita hotel, м. Київ, Україна

Товариство молодих вчених ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова» НАМН України, кафедра хірургії серця та магістральних судин НМАПО імені П.Л. Шупика, за підтримки компанії Medtronic та сприяння Всеукраїнського реєстру пацієнтів з життєвозагрозливими захворюваннями серця підготували освітній семінар.

Сучасний освітній проект, присвячений тактиці ведення хворих з штучними водіями ритму серця, в форматі живого спілкування. Лекції, розбір клінічних випадків з інтерактивним голосуванням, дискусія в форматі питання-відповідь.

Запрошений лектор: к.мед.н., хірург-аритмолог ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова» НАМН України Парацій Олексій Зіновійович

Кількість учасників обмежена - 20 чоловік. Бажаючих просимо попередньо підтвердити участь. Для цього треба вказати: Прізвище, ім’я, по-батькові, спеціальність, місце роботи, контактний номер телефону та електронну пошту. Дані надіслати на адресу officeamosov@gmail.com. Протягом 24 годин на Вашу пошту буде відправлено підтвердження участі.

Переглянути програму семінару можна тут