06 лютого 2017
Офіційна заява НАМН України

 

До уваги ЗМІ та громадськості!

 

Національна академія медичних наук України має повідомити, що в січні 2017 року дійсно на оплату праці клінічних підрозділів Національної академії медичних наук України (далі – НАМН України) було виділено 25,7 млн  грн..

Керівництвом Академії була проведена велика робота з Міністерством фінансів України  і, починаючи з лютого місяця цього року, оплата праці працівників клінічних підрозділів 36-ти інститутів НАМН  України буде збільшена до 41,5 млн. грн., що відповідає фонду заробітної плати працівників НАМН  на кінець 2016 року.

На даний момент стосовно проблеми недофінансування, у якій опинились усі без винятку установи Національної академії медичних наук України, ще ведуться перемовини із найвищим керівництвом держави.  

По закінченні заходів з подолання ситуації із дефіцитом бюджету НАМН та доведенні до НАМН України нових урядових рішень, державних фінансових документів та конкретних цифр щодо покращення фінансування державних установ Національної академії медичних наук України президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк та члени Президії НАМН будуть готові звітувати та доповісти громадськості про остаточні рішення, про що згодом обов’язково буде повідомлено прес-службою НАМН України.


Дякуємо всім за розуміння, а також за увагу і небайдужість до долі науковців-медиків України.