Трансплантація18.02.jpg
18 лютого 2021
А місто не знає...

А місто не знає...
Нове життя! У ніч з 17 на 18 лютого його отримало ще четверо людей! 
Найкраща бригада хірургів Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова та Інституту серця виконали мультиорганний забір на базі Першої міської клінічної лікарні міста Києва. Цієї ночі Донором став чоловік 47 років. Висловлюємо подяку родичам за їх не просте рішення, яке врятувало стільки життів. Завдяки злагодженій роботи трансплант-координаторів та професійних дій лікарів цього разу шанс на життя отримали одразу троє реципієнтів, які знаходилися на листі очікування нашого інституту.

Серце було вилучено спільною бригадою Інституту серця і Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова і передано в Інституту серця, де знаходиться найбільш підходящий реципієнт для подальшої трансплантації.
Трансплантація печінки та одної нирки виконана бригадою хірургів Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова, під керівництвом Олександра Гриненко та Владислава Закордонця.

Трансплантація другої нирки зроблена на базі Першої міської клінічної лікарні міста Києва (Червоний Хутір). Висловлюємо подяку колективу і директору Олександру Іванько за злагоджену роботу і плідну співпрацю!

Світла пам’ять донору та швидкого одужання нашим пацієнтам!

Ми завжди готові не словом, а ділом виконувати свою роботу і воліємо дати другий шанс на життя всім, хто його потребує!