Новини
Шалимова (58).png
23 липня 2022
Дякуємо за допомогу!

Жорстока війна внесла багато неочікуваних коректив в життя кожного з нас. Всі ми щодня працюємо заради нашої Перемоги! Кожен на своєму місці, виконуючи, можливо, і непомітну для усіх, але таку важливу роботу і наближуючи самий важливий день.

Прикладом може слугувати компанія "AMAZONE" та її керівник Дмитро Давиденко, які подарували Інституту сучасну енергетичну систему ARC 900-600. 
Нове, сучасне обладнання слугуватиме нашим пацієнтам, дозволить значно покращити якість хірургічних втручань та запобігатиме розвитку ускладнень.

Ми дякуємо благодійникам! Це люди, які розуміють потреби вітчизняної медицини та приходять на допомогу тим, хто її потребує.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo