Новини
Шалимова (22).png
17 травня 2022
Благодійний NFT проект

5 травня відбувся реліз благодійного проекту «Children of War», де через світ діджітал-арту наповнюється благодійний фонд, створений для допомоги дітям, які постраждали в наслідок війни. Придбавши NFT ілюстрацій української художниці Оксани Драчковської на сайті childrenofwar.net, кожен може стати благодійником та допомогти.

Перший транш благодійної допомоги вже надійшов до Інституту. Найцікавіше, що вони надійшли напряму від людини, яка придбала  NFT. Завдяки технології смарт-контракту між благодійником та нами немає жодного посередника, а безпосередній покупець має впевненість, що кошти напряму підуть до отримувача допомоги.

Ми вдячні організаторам проекту,  міжнародній платіжній системі LEO та, безпосередньо, Alyona Degrik, за небайдужість, активну громадську позицію, щиру допомогу та відкрите серце.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo