0001-295468325_20210424_164150_0000.png
24 квітня 2021
Коли смерть дарує життя

Сьогодні вночі фахівці Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова разом із спеціалістами Запорізького центру трансплантації провели мультиорганний донорський забір. Донором була жінки, яка померла внаслідок інсульту. Її родичі прийняли важке, але шляхетне рішення щодо посмертної донації, врятувавши таким чином одразу три життя. 

 

Одна нирка була трансплантована одразу в Запоріжжі.

 

Друга нирка була доставлена маленькому Богданчику, який був прикутий до апарату штучної нирки в дитячій спеціалізованій лікарні "Охматдит". За його нове життя боролася спільна команда Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова та фахівці "Охматдиту".

 

Печінка була трансплантована в стінах ДУ Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова рецепієнту, який не мав шансу на життя без нового органу.

 

Світла пам’ять донору і велика шана родичам, за нелегкий але такий милосердний крок. Дякуємо керівникам МВС України, Національної гвардії, пілотам, патрульним поліцейським та всім тим, хто був задіяний в проведенні цієї трансплантації. Окрема вдячність керівнику Українському центру трансплант-координації та всім трансплант-координаторам.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo