0001-295468325_20210424_164150_0000.png
24 квітня 2021
Коли смерть дарує життя

Сьогодні вночі фахівці Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова разом із спеціалістами Запорізького центру трансплантації провели мультиорганний донорський забір. Донором була жінки, яка померла внаслідок інсульту. Її родичі прийняли важке, але шляхетне рішення щодо посмертної донації, врятувавши таким чином одразу три життя. 

 

Одна нирка була трансплантована одразу в Запоріжжі.

 

Друга нирка була доставлена маленькому Богданчику, який був прикутий до апарату штучної нирки в дитячій спеціалізованій лікарні "Охматдит". За його нове життя боролася спільна команда Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова та фахівці "Охматдиту".

 

Печінка була трансплантована в стінах ДУ Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова рецепієнту, який не мав шансу на життя без нового органу.

 

Світла пам’ять донору і велика шана родичам, за нелегкий але такий милосердний крок. Дякуємо керівникам МВС України, Національної гвардії, пілотам, патрульним поліцейським та всім тим, хто був задіяний в проведенні цієї трансплантації. Окрема вдячність керівнику Українському центру трансплант-координації та всім трансплант-координаторам.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo