Новини
22 липня 2017
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

У Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова відновлено та запущено в роботу комп'ютерний томограф для діагностики пацієнтів.

Вкрай необхідне обладнання, що відіграє ключову роль у швидкій діагностиці, вийшло з ладу, відпрацювавши свій ресурс. Ситуація додатково ускладнювалась недостатнім бюджетним фінансуванням Інституту.

Пацієнти інституту хірургії та трансплантології тепер зможуть безкоштовно та миттєво обстежуватись перед операціями та після них.

 

У рамках програми "Заради життя", фонд ПриватБанку "Помогать просто!" провів моніторинг усіх можливих варіантів ремонту обладнання, та вибрав найкращий з них — офіційного представника General Electric в Україні — компанії Protech Solutions Ukraine.

 

Лист-подяка Президенту Всеукраїнського БФ "Допомагати просто" Шлапаку О.В.

Лист-подяка Директору Всеукраїнського БФ "Допомагати просто" Павловій Г.М.

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo