Новини
10 березня 2017
Проект Постанови про відзначення 100-річчя О.О. Шалімова на державному рівні

Для вшанування на державному рівні ювілейної дати від дня народження фундатора нашого Інституту, 9 березня до Верховної Ради України надійшов "Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження видатного вченого лікаря-хірурга, громадського діяча, Героя України Олександра Олексійовича Шалімова".
Ініціаторами Проекту стали депутати від Радикальної партії VIII скликання Олег ЛяшкоSerhii SkuratovskyОлексій Кириченко та Ігор Мосійчук.

Зокрема, у Постанові зазначається про видавництво ювілейної монети Нацбанком та марку, присвячену 100-річчю академіка О.Шалімова Укрпоштою. Пропонують створити організаційний комітет для підготовки святкових заходів, а також виділити кошти Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова - в тому числі на медичне обладнання та ремонт закладу.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo