Shalimov_O_O.jpg
28 лютого 2021
Пам'яті Олександра Олексійовича Шалімова

Сьогодні весь медичний світ вшановує пам'ять академіка, професора, доктора медичних наук Олександра Олексійовича Шалімова, славне ім’я якого  з гордістю носить наш інститут.

Видатного хірурга, вченого, новатора немає з нами вже 15 років, його серце перестало битися 28 лютого 2006 року.
Проте, його учні  продовжують справу та традиції свого Вчителя, розвивають методики, проводять унікальні операції.

Його досягнення досі залишаються на передових позиціях української хірургії. А це понад 830 наукових робіт і 112 винаходів. На його рахунку відкриття двох науково-дослідних інститути – у Харкові та Києві. 

Його називали Богом у хірургії. Він зробив 40 тисяч операцій, є Дійсним членом Академії медичних наук України та Нью-Йоркської академії наук.  ЮНЕСКО присвоїла йому звання "Людина планети", а своя держава удостоїла звання «Герой України». 

Втім, найважливішою за всі звання є світла пам'ять про нього – лікаря і людину. Вона в серцях тисяч пацієнтів, котрим Він врятував життя, а також тих, кому він був Учителем.

Дякуємо Вам, Олександре Олексійовичу, вічна пам'ять і шана!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo