Новини
Group 38.png
16 листопада 2022
Дякуємо за допомогу!

В буремні часи складно справлятися з проблемами самотужки. Для Інституту, де лікуються найскладніші пацієнти з усіх куточків України, наявність сучасного лікувального та діагностичного обладнання відіграє суттєве значення. Високоспеціалізована та якісна медична допомога – це поєднання професіоналізму медичних кадрів і матеріально-технічного оснащення, яке потребує постійного оновлення та відповідності сучасному технічному рівню.

Цього разу на допомогу нам прийшли благодійники із Всеукраїнської Благодійної Організації «Серце нації», які подарували Інституту апарати «штучної нирки». Сучасна медична техніка буде слугувати людям, рятувати їхні життя.

Ми вдячні всім, хто приходить на допомогу. Разом – ми сила, що може здолати всі негоди та вирішити найскладніші проблеми!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo