Новини
14 квітня 2017
V з'їзд судинних хірургів, флебологів та ангіологів України

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

19-21 квітня 2017р. відбудеться V з'їзд судинних хірургів, флебологів  та ангіологів  України «СУХАРЕВСЬКІ ЧИТАННЯ. ДІАГНОСТИКА І СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГОСТРИХ І ХРОНІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ СУДИН»

Місце проведення: готель "Братислава" (м. Київ, вул. Малишко 1-А).

Передбачається обговорення основних питань, що стосуються як діагностики, так і сучасних методів лікування гострих і хронічних захворювань судин.

Формат проведення з'їзду: доповіді провідних вітчизняих та міжнародних спеціалістів з відео трансляцію з клінік України. Обговорюватимуться важливі питання в напрмках судинної хірургії, флебології  та ангіології. В рамках зїзду також планується рішення організаційних питань Асоціації судинних хірургів, флебологів, ангіологів України.

Основні програмні напрямки:

  • Аневризми черевного відділу аорти та її відгалужень
  • Оклюзійно-стенотичні ураження брахіоцефальних артерій.
  • Критична ішемія нижніх кінцівок.
  • Тромбози глибоких вен нижніх кінцівок і тазу.
  • Хронічні захворювання вен.
  • Синдром діабетичної стопи.
  • Вроджені судинні мальформації.
  • Лимфедема.
  • Нестандартні ситуації в хірургії судин.

Детальніше про реєстрацію і програму з'їзду перегляньте за посиланням.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo