17 липня 2025

Участь у Конгресі Європейського відділення Міжнародної федерації хірургії ожиріння та метаболічних розладів

photo_2025-07-17_10-12-24.jpg

Наші колеги, фахівці відділення торако-абдомінальної хірургії ННЦХТ ім. О.О.Шалімова традиційно взяли участь у 13-му Конгресі Європейського відділення Міжнародної федерації хірургії ожиріння та метаболічних розладів, International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders (IFSO). Цьогоріч захід відбувся у місті Венеція, 14-17 травня 2025 р. До роботи Конгресу загалом приєднались 17 хірургів з України!

З нашого Центру свої доповіді представили дійсні члени Міжнародної федерації хірургії ожиріння – Президент Асоціації баріатричної хірургії України, професор Лаврик Андрій Семенович, хірурги відділення Дмитренко Олена та Москаленко Віталій. Професор Лаврик А.С. головував на засіданні.

IFSO складається з національних асоціацій баріатричних хірургів та фахівців системи охорони здоров'я різних країн, що об'єднує хірургів, лікарів-гастроентерологів, дієтологів, нутриціологів, психологів, терапевтів та анестезіологів, які займаються лікуванням пацієнтів з тяжким ожирінням. Наразі IFSO налічує 76 таких національних асоціацій, в тому числі українську.

Однією з головних цілей IFSO є організація науково-практичних форумів для обміну знаннями щодо хірургічного лікування пацієнтів з тяжким ожирінням, демонстрації нових методів, досліджень та концепцій, а також для зустрічей та професійних комунікацій експертів цієї галузі.

Наступний Конгрес відбудеться в Іспанії в травні наступного року.

Висловлюємо щиру подяку фахівцям нашого Центру за активну участь у роботі Конгресу, високий рівень представлених доповідей на міжнародному рівні. Ваша щоденна праця і постійне вдосконалення — вагомий внесок у майбутнє української хірургії.