Публікації про центр
FileLocation:
FileUri:
17 серпня 2022
Слова, що рятують життя

Кінець минулого тижня видався напруженим для трансплантаційної команди Інституту.
Першим прийшло повідомлення з УЦТК про наявність в Київській обласній клінічній лікарні потенційного донора. Молода людина, важкий інсульт, діагностовано смерть мозку. Складне рішення родичів. Отримано згоду на посмертне донорство. Завдяки цьому рішенню три людини отримали шанс на нове життя. Печінку та одну нирку трансплантовано пацієнтам, які знаходились на Інститутському листку очікування, а одна нирка трансплантована спільно з колегами безпосередньо в Київській обласній клінічній лікарні.
Декілька днів і знову виклик. Київська міська клінічна лікарня №17. Донор, чоловік. Смерть мозку. Є згода на посмертну донацію. Вилучення. Трансплантовано печінку. Серце і нирки пересаджено нашими колегами в Інституті серця та Київському нефрологічному центрі.
Насичений тиждень, але кожен з лікарів, медичних сестер розуміє, що рятує життя. Безсонні ночі, напружені дні, але так приємно дивитися в очі людині, яка має надію на нове життя. Життя без виснажливого діалізу та постійних крапельниць і пігулок.
Наша подяка колективам УЦТК, Київській обласній клінічній лікарні та Київській міській клінічній лікарні №17 за професіоналізм та відданість справі.
Наше співчуття родинам донорів. Ви зробили складний, але важливий і шляхетний вибір – подарували життя зовсім Вам не відомим людям, в тілах яких будуть продовжувати життя Ваші близькі.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo