Публікації про центр
FileLocation:
FileUri:
29 березня 2021
Пересадка легень, чи можлива така операція в Україні?
В цьому відео Усенко Олександр Юрійович - директор Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова розкаже про нинішню ситуацію з трансплантації в Україні та про ймовірність операції з пересадки легень в Україні.
Пересадка легень - це дуже актуальне питання, особливо після того, як вже рік в світі панує COVID-19. Чи готові до цієї операції в Україні?
Нарешті уряд і керівництво країни звернули увагу на трансплантацію. Держава виділяє кошти на проведення оперативних втручань такого роду, що дає можливість заощадити кошти, які йдуть на лікування хворих закордоном. Але чи достатньо їх?
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo