Відео та фоторепортажі про інститут
FileLocation:
FileUri:
29 березня 2021
Пересадка легень, чи можлива така операція в Україні?
В цьому відео Усенко Олександр Юрійович - директор Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова розкаже про нинішню ситуацію з трансплантації в Україні та про ймовірність операції з пересадки легень в Україні.
Пересадка легень - це дуже актуальне питання, особливо після того, як вже рік в світі панує COVID-19. Чи готові до цієї операції в Україні?
Нарешті уряд і керівництво країни звернули увагу на трансплантацію. Держава виділяє кошти на проведення оперативних втручань такого роду, що дає можливість заощадити кошти, які йдуть на лікування хворих закордоном. Але чи достатньо їх?
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo