Відеорепортажі про інститут
FileLocation:
FileUri:
29 березня 2021
Пересадка легень, чи можлива така операція в Україні?
В цьому відео Усенко Олександр Юрійович - директор Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова розкаже про нинішню ситуацію з трансплантації в Україні та про ймовірність операції з пересадки легень в Україні.
Пересадка легень - це дуже актуальне питання, особливо після того, як вже рік в світі панує COVID-19. Чи готові до цієї операції в Україні?
Нарешті уряд і керівництво країни звернули увагу на трансплантацію. Держава виділяє кошти на проведення оперативних втручань такого роду, що дає можливість заощадити кошти, які йдуть на лікування хворих закордоном. Але чи достатньо їх?
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo