Загальні клінічні підрозділи
Операційний блок
Опис відділу
Дроботун.JPG
Завідувач операційним блоком, лікар-хірург

Дроботун
Ігор Володимирович

Найсучасніше обладнання операційного блоку, постійне оновлення апаратури, використання найсучасніших витратних матеріалів та інші фактори забезпечують відділенню передові світові стандарти якості та роблять його найкращим відділенням подібного профілю в Україні.

Колектив відділення налічує 74 співробітника. Дане відділення являється чи не найкращим відділенням такого профілю в нашій державі. В склад відділення входять 12 операційних залів, які обладнанні найсучаснішим анестезіологічним та хірургічним обладнанням, відділення налічує 17 операційних столів.

Переважна більшість операційних залів знаходяться на другому поверсі хірургічного корпусу Центру. Крім того, в Центрі існує операційна зала для операцій в хворих на гнійні ускладнення, а також функіонують окремі операційні зали для спеціалізованих судинних та мініінвазивних лапароскопічних операцій. За сучасним словом хірургічної техніки в Центрі обладнані операційні для кардіохірургічних операцій, особливу гордість являють операційні зали для виконання надскладних трансплантацій внутрішніх органів, таких як трансплантація печінки, підшлункової залози, нирок та інших. Весь комплекс хірургічних операційних залів обладнаний централізованою системою кондиціонування, вентиляції та мікроклімату. За безпосередньої участі генерального директора Центру та адміністрації проводиться постійне оновлення та покращення апаратури та обладнання, проводяться постійні ремонтні роботи, закупка найсучасніших витратних матеріалів, які використовуються під час складних хірургічних операцій.