Загальні клінічні підрозділи
Чорна І.С..png
Чорна Ірина Станіславівна
Посада: Лікар-гастроентеролог
Місце навчання: Київський медичний інститут ім.О.О.Богомольця
Стаж: 41 років
E-mail: chornairina03@gmail.com

Лікар-гастроентеролог вищої категорії

Народилась в 1958 році в місті Києві.

Після закінчення середньої школи в 1975 році, працювала 2 роки в Київському інституті клінічної та експериментальної хірургії санітаркою.

З 1977 року навчалася у Київському медичному інституті, який закінчила 1983 році.

Інтернатуру закінчила за спеціальністю «педіатрія» в ДКЛ № 3 міста Києва.

З 1985 по 1989 рік працювала дитячим лікарем-інфекціоністом в ДКЛ № 4 в місті Києві.

З 1989 року знову працює в Інституті клінічної та експериментальної хирургії лікарем-гастроентерологом в лабораторії досліджень органів травлення – займається функціональними дослідженнями хворих з патологією органів травлення. Протягом декількох років лікувала хворих в діагностичному відділенні інституту.

З 1991 року працює також в кабінеті нових медичних методик, в якому займається апаратними методами лікування - електростимуляцією, лазеротерапією, КВЧ-терапією (на основі принципів рефлексотерапії). Пройшла спеціалізацію з рефлексотерапії та фізіотерапії.

Має 26 друкованих робіт та 2 патенти. Член Української гастроентерологічної асоціації, Українського клубу панкреатологів.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo