Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Відділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії
Опис відділу Співробітники відділу
IMG_8988-22.JPG
Завідувач відділу мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії, лікар-хірург судинний

Симулик
Євген Володимирович

Основні напрямки науково-практичної діяльності:

 

- Пластична реконструктивна хірургія  – закриття набутих дефектів тканин  різної локалізації  і глибини, заміщення втрачених анатомічних структур (м'язи, суглоби, кисті).

Спектр використовуваних аутотрансплантатів представлений різними по складу і локалізації традиційно застосовуваними клаптями і тканинами і новими високотехнологічними аутотрансплантатами: простими складеними (м'язовими, фасціальними, кістковими, шкірно-жировими і т.д.), складними складеними і комбінованими (шкірно-м'язовими, шкірно-кістковими, пальцями стопи і т.д.), «префабрикованими» (на основі фасції, м'яза, великого сальника), а також перфорантними клаптями.

- Травматологія і хірургія кисті - пріоритетним напрямком є реплантологія - реплантація кінцівок і їхніх сегментів, ампутованих в результаті травми, лікування гострих травм кінцівок, що включає їх реваскуляризацію і реіннервацію, лікування важких травм кисті, відновлення ушкоджень периферичних судин, нервів, сухожиль кисті і пальців, а також їхніх наслідків, хірургічне лікування безпалих кистей, мікрохірургічне лікування контрактури Дюпюітрена.

- Пластична естетична хірургія - всі види естетичних операцій, що омолоджують, хірургія на молочній залозі, кінцівках, урогенітальній сфері, корекція контурів тіла, обличчя, відновлення ампутованих частин нігтьових фаланг пальців.

- Урологія – хірургічне реконструктивне  лікування ушкоджень і захворювань урогенітальної області - травматичної ампутації геніталій, наслідків травм геніталій за допомогою вільних мікрохірургічних реваскуляризійних аутотрансплантатів, лікування жіночого і чоловічого транссексуалізму, хірургічне лікування варикоцелє.

- Онкологія  - видалення пухлин м'яких тканин і кісткових структур.  Одномоментна і відстрочена реконструкція грудей, усунення дефектів після висічення новоутворень на поверхні тіла.

- Дитяча хірургія – лікування аномалій розвитку кінцівок, вушних раковин, післяопікових деформацій, аллопецій.

- Судинна хірургія – видалення судинних мальформацій області голови і шиї з одномоментним або відстроченим заміщенням дефекту складними комплексами тканин. Периферічні захворювання артерій кінцівок. Вроджені судинні мальформації (артеріо-венозні та інші форми).

- Комбустіологія – корекція післяопікових деформацій тканин різної локалізації, у тому числі і за допомогою дермотензійних технологій.

- Лімфедема (слоновість) – хірургічне лікування тяжких форм та лімфовенозної недостатністі.

IMG_0014-1.JPG