Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_5429-1.png

Ратушнюк Андрій Володимирович

Посада: Лікар-хірург судинний
Місце навчання: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
Стаж: 23 років
E-mail: ratushniuk@gmail.com

Старший науковий співробітник

Доктор медичних наук

Народився у 1976 році.

У 1999 році закінчив Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця.

З 1999 по 2001 закінчив інтернатуру на базі Національного медичного університету, КМКЛ №6 та №18.

З 2001 по 2004 працював лікарем-хірургом відділення хірургії магістральних судин Інституту хірургії та трансплантології АМН України.

З лютого 2004 по 2009 працював на посаді молодшого наукового співробітника, а з 2009 на посаді наукового співробітника відділу хірургії магістральних судин Інституту хірургії та трансплантології АМН України.

Проходив стажування з судинної хірургії за кордоном.

Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Судинна хірургія». Є автором 114 друкованих праць та має 16 авторських свідоцтв на винахід.

Є членом Європейської Асоціації судинних хірургів, Головою осередку Асоціації судинних хірургів та ангіологів України. Член Асоціації хірургів України