Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Доманський.JPG
Доманський Тарас Миколайович
Посада: Науковий співробітник
Місце навчання: Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
Стаж: 19 років

Кандидат медичних наук

Народився 2 квітня 1982 року в м. Рівному.

Освіта: 1999-2005 навчання у Національному медичному університеті ім..О.О. Богомольця м. Київ.

2005-2008 роки -  інтернатура за спеціальністю «хірургія» у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. акад..О.О. Шалімова АМН України.

2008-2009 спеціалізація у Національному інституті серцево-сцдинної хірургії ім..М.М.Амосова АМН України за спеціальністю серцево-судинна хірургія.

З 2008 року працює на посаді молодшого наукового співробітника, лікаря кардіохірурга відділу трансплантації та хірургії серця Національного інституту хірургії та трансплантології ім.акад.О.О.Шалімова АМН України.