Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Савицька.JPG
Савицька Ірина Михайлівна
Посада: Біолог
Місце навчання: Київський Державний університет ім.Т.Г.Шевченка
Стаж: 43 років

Старший науковий співробітник

Народилася у 1956 року.

Працює в Інституті хірургії і трансплантології  ім. О.О. Шалімова з 1973 року.

У 1981 році закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, біологічний факультет, за фахом біолог-цитолог, гістолог, ембріолог.

З 1981 року працює на науковій посаді. Науковий стаж на даний час - 29 років. З них 7 років на посаді старшого наукового співробітника відділу експериментальної хірургії.

У 2002 році захистила дисертацію “Реакції тканин поперечно-смугастих м'язів і печінки на імплантацію біодеструктуючих матеріалів” 14.03.09 - гістологія, цитологія, ембріологія - на здобуття ступеня кандидата медичних наук. 

У 2007 році їй було привласнено наукове звання старшого наукового співробітника.

Є автором 77 опублікованих робіт, з них - 10 патентів на винаходи.