Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Симулик.jpg
Симулик Євген Володимирович
Посада: Завідувач відділу мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії, лікар-хірург
Місце навчання: Ужгородський державний університет
Стаж: 17 років

Завідувач відділу мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії

Кандидат медичних наук

Закінчив з відзнакою медичний факультет Ужгородського національного університету в 2002 році.

У 2002-2004 роках проходив інтернатуру за фахом "хірургія" на факультеті післядипломної освіти Ужгородського національного університету.

З 2002 по 2004 рік навчався в магістратурі, після закінчення якої отримав диплом магістра медицини за фахом "хірургія".

У 2004 році працював лікарем-хірургом ЦРЛ м. Хуст Закарпатської області.

У 2004-2006 роках проходив клінічну ординатуру за фахом "хірургія" на базі Інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова АМН України.

З 2006 по 2015 рік працював хірургом відділення мікросудинної та пластичної хірургії Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова НАМН України.

З 2015 року по теперішній час - науковий співробітник відділу мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України.

У 2014 році вступив в аспірантуру без відриву від виробництва.

У 2016 році захистив кандидатську дисертацію по темі "Абдомінопластика: хірургічна корекція та профілактика ускладнень".

Сертифікований за фахом " хірургія", "судинна хірургія", "отоларингологія", "трансплантологія".

Пройшов курс підготовки по пластичній хірургії обличчя, молочних залоз, тулуба, кінцівок, мініінвазивним технікам в пластичній хірургії.

Лікар - хірург вищої кваліфікаційної категорії за фахом "хірургія", "судинна хірургія".

Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів та член Асоціації хірургів Киева та Київської області.

Автор більше 30 наукових робіт. Має 11 авторських свідоцтв на корисну модель нових способів хірургічних операцій.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів Пам'ятка донора For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo