Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Ліксунов.JPG
Ліксунов Олександр Вікторович
Посада: Завідувач відділення хірургії магістральних судин, лікар-судинний хірург
Місце навчання: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця
Стаж: 24 років
E-mail: aliksunov@gmail.com

Кандидат медичних наук, судинний хірург вищої категорії

Народився 13 січня 1977 року у місті Сміла Черкаської області. З 1984 по 1994 рік навчався у СШ № 11 м. Сміла, Черкаської області.

У 1994 році вступив на 4 медичний факультет Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Закінчив останній у 2000 році.

З 2000 по 2002 роки проходив інтернатуру на базі Київської медичної академії післядипломної освіти на кафедрі торакоабдоминальної та судинної хірургії у відділеннях Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова НАМН України.      

З 2002 року по теперішній час працює лікарем-хірургом відділення хірургії магістральних судин Національного інституту хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова.

Пройшлов стажування у Нідерландах м. Маастрихт по хірургії аневризм аорти та периферичним шунтуванням у 2015 році.

Є автором 56 наукових праць. Член Європейської асоціації судинних хірургів, Асоціації судинних хірургів України, Асоціації хірургів України.

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 



список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомоги



більше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo