Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Zotov O.S..jpg
Зотов Олексій Сергійович
Посада: Науковий співробітник
Місце навчання: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
Стаж: 31 років
E-mail: zotov.phd@gmail.com

Кандидат медичних наук

У 1993 році закінчив з відзнакою II лікувальний факультет Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.
У 1998 році захистив кандидатську дисертацію «Гострі ерозивно-виразкові ураження травного каналу при хірургічному та комбінованому лікуванні злоякісних новоутворень (клініко-експериментальне дослідження)» за спеціальністю - хірургія.

Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальностей «Онкологія» та «Онкохірургія». Доцент кафедри онкології НМУ імені О.О. Богомольця, керівник інтернів-онкологів в НМУ, доцент кафедри хірургії Міжнародної академії екології та медицини. Член експертного комітету МОЗ України з вибору та використання основних лікарських засобів.
З 2020 року – науковий співробітник відділення мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова.

Керівник курсу тематичного удосконалення «Клінічна мамологія» при НМУ імені О.О. Богомольця. Головний редактор журналу «Практична онкологія».

Член Європейського товариства медичної онкології (ESMO) та Європейського товариства хірургічної онкології (ESSO). Також є членом Національної асоціації онкологів України (NAUO), Американської спілки клінічних онкологів (ESSO).
Автор 140 друкованих наукових праць у провідних вітчизняних і зарубіжних наукових журналах, 7 патентів на винаходи та корисні моделі, 9 навчальних посібників, керівництв і монографій, співавтор 3 підручників.

Лауреат Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота фортуна» у номінації «За вагомий вклад у справу розвитку України та високий професіоналізм».

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo