Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Kopchak.jpg
Копчак Володимир Михайлович
Посада: Завідувач відділу хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток
Місце навчання: Івано-Франківський медичний інститут
Стаж: 48 років
E-mail: vmkopchak@gmail.com

Завідувач відділу хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток

Доктор медичних наук, професор, лауреат Державної премії України, Заслужений лікар України

Народився 27 вересня 1953 року в місті Івано-Франківськ.

Вищу медичну освіту отримував у Івано-Франківському медичному інституті, який закінчив в 1976 році.

З 1976 року працює в Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії (з 2008 року – Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова). В 1980 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та хірургічне лікування абдомінального ішемічного синдрому».

В 1994 році захистив докторську дисертацію на тему «Діагностика та хірургічне лікування жовчних нориць».

В 1997 році Володимиру Михайловичу присвоєне звання Заслуженого лікаря України. Очолив новостворений відділ хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчних проток у 1998 році.

У 1999 році присвоєне наукове звання професора. За наукові дослідження в галузі гнійно-септичної хірургії підшлункової залози став лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки в 2005 році.

Проходив стажування у Каролінському університеті в м. Стокгольм (Швеція).

Є автором 485 наукових праць, у тому числі 5-ти монографій та 46-ти винаходів.

Активний член Міжнародної Асоціації Панкреатологів (IAP), Міжнародного Хірургічного Товариства (ISS). Почесний Член Міжнародної Асоціації Хірургів Гепатологів. Член Асоціації хірургів України.