Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Дувалко.JPG
Дувалко Олександр Васильович
Посада: Старший науковий співробітник, лікар-хірург вищої категорії
Місце навчання: Ужгородський державний університет
Стаж: 29 років
E-mail: a.duvalko@gmail.com

Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник

Народився у 1971 році. У 1995 році закінчив з відзнакою медичний факультет Ужгородського Державного університету. 

З 1995 по 1997 рр. навчався в інтернатурі за спеціальністю «Загальна хірургія» на кафедрі госпітальної хірургії Львівського державного медичного університету.

З 1997 по 1999 рр.навчався в клінічній ординатурі з хірургії на базі Інституту клінічної та експериментальної хірургії АМН України.

З 1999 р. працює в Інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України на посаді наукового співробітника відділу хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток. Тема наукової роботи «Вибір методики і тактики хірургічного лікування пухлин загальної жовчної протоки». Є автором та співавтором більш ніж 100 наукових праць, в тому числі 22 патентів на винаходи, 1 монографії.

Хірург вищої атестаційної категорії з 2005 року, онкохірург. 

Член Асоціації хірургів України, Української асоціації фахівців з малоінвазивних, ендоскопічних і лазерних технологій, European association for endoscopic surgery and other interventional techniques.

Наукові інтереси:

-лапароскопічна хірургія органів гепатопанкреатобіліарної зони;

-хірургія підшлункової залози;

-хірургія позапечінкових жовчних проток.