Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Гейленко.JPG
Гейленко Ольга Анатоліївна
Посада: Науковий співробітник
Місце навчання: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Стаж: 37 років

1957 року народження, громадянка України.

Працює в Національному Інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН з червня 1979 р.

В 1987 р. закінчила біологічний факультет Київського національногоуніверситету імені Тараса Шевченка за фахом цитологія і гістологія.

З 1987 р. працює на посаді наукового спывробытника. Науковий стаж роботи 23 роки. З 2009 р. по дійсний час - на посаді наукового співробітника відділу експериментальної хірургії.

В 2009 р. пройшла апробацію дисертації “Особливості регенерації печінки при безшовному з’єднанні тканин в умовах порушення місцевого кровообігу в експерименті”. Матеріали дисертації подані до офиційного захисту.