Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
photo_2023-12-04 12.35.10.jpeg
Шіфріс Ірина Михайлівна
Посада: Лiкар-нефролог
Місце навчання: Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова
Стаж: 37 років
E-mail: shifris777@gmail.com

Кандидат медичних наук. Старший науковий співробітник, лікар-нефролог вищої категорії.

В 1986 році закінчила лікувальний факультет Вінницького медичного інституту ім. М.І.Пирогова. Інтернатура зі спеціальності «Терапія» 1986 - 1987 pp. на базі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова.

Вища категорія лікаря-нефролога з 1998 року.

У червні 2008 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук зі спеціальності «Нефрологія».

У 2013 рішенням Атестаційної колегії МОН України присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника зі спеціальності «Нефрологія».

Стаж роботи за спеціальністю «Нефрологія» становить 35 років (з вересня 1988 р.).

Автор понад 200 наукових і науково-методичних публікацій, у т.ч. статей у фахових виданнях та наукових журналах, що містяться у базах Scopus та Web of Science (5 статей – в закордонних наукових журналах), монографій, посібників, методичних рекомендацій, інформаційних листів та патентів України на винахід/корисну модель, тощо.

Дійсний член European Renal Association- (ЕRA), The International Society of Nephrology (ISN), член Правління Української асоціації нефрологів та фахівців з трансплантації нирки. Працює в складі мультидисциплінарної робочої групи з опрацювання медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги на засадах доказової медицини.

Щорічно доповідає та приймає участь в основних реєстрових заходах зі спеціальності нефрологія, урологія, трансплантологія, ендокринологія, заходах European Renal Association-European Dialysis and Transplant Association (ERA-EDTA) та International Society of Nephrology (ІSN). За останні 10 років було зроблено понад 40 доповідей, з них 10 на Конгресах ERA-ЕDTA та ISN.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo