Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Жиленко.JPG
Жиленко Андрій Іванович
Посада: лікар-хірург
Місце навчання: Дніпропетровська медична академія МОЗ України
Стаж: 10 років
E-mail: jojo09512@gmail.com

Народився 29 березня 1991 року в місті Кіровоград, Кіровоградської області, українець.

В 2008 році  вступив до 1-го медичного факультету ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», який закінчив в 2014 році.

З вересня 2014 року до липня 2017 року проходив інтернатуру на базі кафедри хірургії, травматології та ортопедії ФПО ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» та КНП «Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради», після закінчення якого присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «хірургія».

З вересня 2017 року до серпня 2019 року проходив клінічну ординатуру на базі ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова» НАМН України.

З жовтня 2019 року зарахований до аспірантури ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова» НАМН України з запланованою темою кандидатської дисертації на здобуття ступеня доктора філософії «Хірургічне лікування периферичної холангіокарциноми з інвазією в вісцеральні вени».

З лютого 2020 року зарахований на посаду лікаря-хірурга відділення трансплантації та хірургії печінки ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова» НАМН України.

2006 рік – призер IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в м. Чернігів, диплом III ст.

2007 рік – призер IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в м. Херсон, диплом II ст.

2008 рік – призер IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в м. Луцьк, диплом I ст.

2008 рік – учасник Міжнародної учнівської олімпіади з біології, Індія, м. Мумбай.

 

Дійсний член Міжнародної асоціації гепато-панкреато-біліарних хірургів (IHPBA).

Дійсний член Европейської асоціації гепато-панкреато-біліарних хірургів (E-AHPBA).

Дійсний член Міжнародної асоціації печінкових хірургів (ISLS).

  • Постерна доповідь на 13-ому Європейському конгресі гепато-панкреато-біліарних хірургів (E-AHPBA) у м. Амстердам, Нідерланди, 2019 рік;
  • Усна доповідь на 3-ому Міжнародному конгресі гепато-панкреатичних хірургів (ISLS) у м. Стамбул, Турція, 2019 рік;
  • Постерна доповідь на Міжнародному гепато-біліо-панкреатичному хірургічному тижні 2020 (HBP Week 2020) у м. Сеул з відзнакою Best poster award , Корея, 2020 рік
  • Постерна доповідь на Міжнародному конгресі гепатології 2020 (Liver Week 2020) у м. Інчхон, Корея, 2020 рік.