Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиЛабораторія біохімії та бактеріологіїВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Дмитренко ЫП.jpg
Дмитренко Ігор Петрович
Посада: Лікар-хірург судинний
Місце навчання: Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
Стаж: 17 років

Лікар –  хірург судинний

Народився 22 лютого 1983 року.

В 2000 рр. закінчив Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер», хіміко-біологічний факультет.

З 2000 по 2006 рр. навчався на І медичному факультеті Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, отримав повну вищу медичну освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря.

З 2009 по 2010 рр. працював на посаді фельдшера відділення “Невідкладної медичної допомоги” Дніпровського району м. Києва.

З 2010 по 2012 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика на базі «Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова у відділі «Мікросудинної та пластичної хірургії».

З квітня 2015 р. – працює лікарем - судинним хірургом відділення «Мікросудинної та пластичної хірургії з групою лікування наслідків бойової травми».

З 2016 р. – спеціаліст з ін’єкційних методик (мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, ботулінотерапія, плазмоліфтинг, тредліфтинг).

Основні захоплення: судинна, пластична та клітинна хірургія; естетична медицина.  Має 10 спільних патентів на корисну модель та 3 спільних статей.


 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo