Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Тивончук.JPG
Тивончук Олександр Степанович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Івано-Франківський державний медичний інститут
Стаж: 38 років
E-mail: o.tyvonchuk@gmail.com

Доктор медичних наук, Головний науковий співробітник

З відзнакою закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут за фахом «хірургія» у 1986 році.

З 1986 по 1988 рік пройшов клінічну ординатуру в Київському інституті клінічної і експериментальної хірургії. З 1988 року працював лікарем-хірургом відділення хірургії шлунково-кишкового тракту вказаного інституту.

У 1995 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика, лікування та профілактика Ру-стаз синдрому». В 1996 році отримав вищу кваліфікаційну категорію за фахом «загальна хірургія». У 2000 році обраний науковим співробітником відділу.

В 2001 році закінчив курси підвищення кваліфікації, присвячені проблемам хірургічного лікування захворювань стравоходу в Російському Науковому Центрі Хірургії імені Б.В. Петровського РАМН. З 2005 року обраний старшим науковим співробітником відділення хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології НІХТ імені О.О.Шалімова НАМНУ.

В 2006 році пройшов курси підвищення кваліфікації по лапароскопічній хірургії товстої кишки в міському колопроктологічному центрі м. Москви.

В 2010 році захистив докторську дисертацію на тему “Шунтування шлунку в хірургічному лікуванні морбідного ожиріння та супутніх метаболічних захворювань”.

Проходив стажування: у 1999 році 6 місяців стажування по лапароскопічній хірургії у Франції (Париж, Лорьян); у 2011 році в TOP Clinic ICHILOV, Тель-Авів, Ізраїль; в 2017 році - курс лапароскопічної колопроктології Хайфа, Ізраїль; у 2019 році - клінічне занурення в курс лапароскопічної колоректальної хірургії, Новий Йечин, Чехія.

В 2015 році обраний на посаду головного наукового співробітника. В 2021 році Олександру Степановичу присвоєне вчене звання професора. Автор 214 наукових праць.

Є віце-президентом Асоціації баріатричної хірургії України,  членом Міжнародної асоціації баріатричної хірургії (IFSO), Української асоціації по малоінвазивним, ендоскопічним та лазерним технологіям, Європейської Ассоціації ендоскопічної хірургії.