Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Григорова.JPG
Григорова Ірина Володимирівна
Посада: Цитоморфолог
Місце навчання: КНУ ім.Т.Г. Шевченка
Стаж: 38 років

Кандидат медичних наук, cтарший науковий співробітник

З 1986 року після закінчення біологічного факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка працює в ІХТ АМН України, спочатку на посаді лаборанта з вищою освітою в лабораторії цитології та електронної мікроскопії, а з 1994 року в лабораторії патоморфології та цитології.

З 1995 року обіймає посаду молодшого, 2005 року - наукового співробітника даної лабораторії, з березня 2006 р. переведена на посаду старшого наукового співробітника до конкурса.

За час роботи в Інституті приймала участь у виконанні 12 НДР, в двох із них у якості відповідального виконавця, проводила цитологічні та гістологні фрагменти, ультраструктурні дослідження.

В 2005 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Морфофункціональна характеристика оболонок жовчного міхура при хронічному калькульозному холециститі" за спеціальністю 03.00.11 - цитологія, клітинна біологія, гістологія.

Єавтором 48 публікацій, в тому числі 6 патентів на винахід, є співавтором методичних рекомендацій, володіє гістологічними, електронномікроскопічними, морфометричними, цитологічними та статистичними методами дослідження.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo