Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_6893 1.png
Фуркало Сергій Миколайович
Посада: Завідувач відділу ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології
Місце навчання: Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця
Стаж: 40 років
E-mail: furkalosn@gmail.com
Робочий телефон: +380444082734

Завідувач відділу ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології

Доктор медичних наук, професор, Лауреат Державної премії України

Фуркало Сергій Миколайович закінчив Київський медичний інститут, лікувальний факультет. Трудовий шлях почав з 1984 року на посаді лікаря Інституту серцево-судинної хірургії НАМН України.

В 1988 році захистив дисертацію на здобуття звання кандидата медичних наук за спеціальністю "Кардіологія", а в 1995 році захистив дисертацію на здобуття звання доктора медичних наук за спеціальністю "Кардіологія та кардіохірургія".

З травня 1997 року до лютого 2001 року Сергій Миколайович обіймав посаду професора кафедри серцево-судинної хірургії Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.  

У 2001 році за конкурсом обраний на посаду керівника відділу ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМНУ. Має вищу атестаційну категорію.

Проходив стажування в Італії (2018 рік), Японії (2008, 2010 роки), Чехії (2003 рік), Люксембурзі (1992 рік).

Перелік ендоваскулярних втручання, що виконуються у відділенні, включає операції при розповсюдженому атеросклерозі, ендопротезування аорти, складних та високотехнологічних втручаннях на вінцевих артеріях, втручаннях при портальной гіпертензії, урогенітальні втручання, забезпечення трансплантації життєво важливих органів.

Сергій Миколайович є автором більш ніж 300 фундаментальних та клінічних друкованих робіт. Публікації Фуркало С.М. присвячені питанням інтервенційного та хірургічного лікування хворих на ІХС, вторинній профілактиці ІХС у хворих, що перенесли втручання на серці, складним інтервенційним втручанням на вінцевих артеріях, питанням ендоваскулярного лікування атеросклерозу периферічного артеріального русла, брахіоцефальних артерій, портальної гіпертензії, високотехнологічним методикам ендопротезування грудного та черевного відділів аорти, сучасним комбінованим та гібридним втручанням.

Професор є Почесним членом Европейського товариства кардіологів (ESC), членом Асоціації серцево-судинних хірургів України, членом Асоціації Ангіологів та судинних хірургів України, членом Асоціації інтервенційних кардіологів України та ін.

Лауреат державної премії Украіни в галузі науки і техніки у 2017 році.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo