Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
photo_savenko.png
Савенко Георгій Юрійович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Донецький національний медичний університет ім. М.Горького
Стаж: 10 років
E-mail: savenkogeorgiy@gmail.com

В 2014 році закінчив медичний факультет Донецького Національного медичного університету ім. М.Горького за спеціальністю «лікувальна справа». З 2014 по 2017 рік пройшов інтернатуру за спеціальністю «хірургія».

З 2017 року по теперішній час працює на посаді лікаря-хірурга відділення торако-абдомінальної хірургії ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова».

З 2020 року по теперішній час працює за сумісництвом молодшим науковим співробітником відділу торако-абдомінальної хірургії ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова».