Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_9364-2-ОК.JPG
Кондратюк Олексій Петрович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова
Стаж: 35 років
E-mail: alekseykondratiuk30031962@gmail.com

Кандидат медичних наук, провідний науковий співробітник

Народився 30 березня 1962 року. У 1989 році закінчив лікувальний факультет Вінницького медичного інституту ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа». Після закінчення медичного інституту проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» в обласній лікарні м. Вінниці. З 1989 по 1993 роки працював лікарем-хірургом в Антонівській РЛ Хмельницької області.

З 1993 по 1995 рік – навчання в клінічній ординатурі Інституту клінічної та експериментальної хірургії АМН України. В 1995 році зарахований на посаду молодшого наукового співробітника відділу лапароскопічної хірургії та холелітіазу.

З 1999 по 2000 рік пройшов стажування по лапароскопічній хірургії у Франції, м. Париж, госпіталь Кошен (l’hopital COCHIN). Отримав міжнародний сертифікат за спеціальністю "лапароскопічна хірургія".

З 1999 по 2004 рік – науковий співробітник відділу лапароскопічної хірургії та холелітіазу. У 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та лікування синдрому Міріззі».

З 2004 року по теперішній час – провідний науковий співробітник відділу хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток Національного інституту хірургії та трансплантології  НАМН України ім. О.О. Шалімова. Завершує виконання докторської дисертації на тему «Відеоендоскопічні технології в діагностиці та лікуванні гострого панкреатиту та його ускладнень».

Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «хірургія». Володіє технікою відкритих та лапароскопічних оперативних втручань при захворюваннях печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози. 

Член товариства гепатобіліарних хірургів України та СНД, Євро­пейської асоціації ендоскопічних хірургів, Асоціації хірургів України. Учасник наукових хірургічних конгресів в Україні та за кордоном.

Автор 58 наукових праць, монографії, 8 патентів на винахід, методичних рекомендацій.

Одружений, має дочку.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo