Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
IMG_9709.JPG
Дейниченко Андрій Геннадійович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Буковинська державна медична академія
Стаж: 24 років
E-mail: adeyn@ukr.net

Кандидат медичних наук

Народився 18 лютого 1978 року в сім`ї службовців.

У 2000 році закінчив Буковинську державну медичну академію за спеціальністю "Лікувальна справа".

У 2000-2002 роках проходив інтернатуру за спеціальністю "Хірургія" на базі Львівського державного медичного університету.

З 2002 по 2004 рік проходив клінічну ординатуру за спеціальністю "Хірургія” на базі Національного інституту хірургії та трансплантології НАМН України.

З жовтня 2004 року і по теперішній час працює на посаді лікаря-хірурга кабінету рентген-ендоскопічних та ендобіліарних методів лікування.

Крім практичної роботи активно займається науково-дослідною роботою, є автором та співавтором понад 80 наукових праць та винаходів.

В 2007 році – стажування в м. Сеул (Південна Корея) з питань ендоскопічної хірургії.

В 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Атипова ендоскопічна папілотомія в лікувально-діагностичному алгоритмі обструкції дистального відділу загальної жовчної протоки». 

Є членом Асоціації хірургів України, Європейської Асоціації ендоскопічних хірургів (EAES).

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo