Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Кудлай.JPG
Кудлай Ірина Володимирівна
Посада: Лікар-кардіолог
Місце навчання: Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
Стаж: 27 років

Народилась в 1969 році в м. Києві.

З 1989 по 1995 рік навчалась в Київському медичному університеті ім. О.О.Богомольця.

З 1995 по 1997рік магістратура при Київському медичному університеті ім. О.О.Богомольця.

2002 рік - курс спеціалізації по кардіології в КМАПО.

2008 рік - курс спеціалізації по кардіології в КМАПО, підтвердження. 

Лікарка-кардіолог  І кваліфікаційній категорії.

2007 рік - КНЕУ  Магістрат бізнес адміністрування.

Досвід роботи

1995-97гг. вчилася в магістратурі на кафедрі Госпітальної терапії №1 НМУ під керівництвом Члена-кор. АМН України проф. Е.Н. Амосової.

У 1997г. захистила магістерську роботу на тему «Вплив лікування пентакардом у поєднанні з бета-блокаторами і каптопрілом на клінічний перебіг і стан кардіогемодінаміки і мікроциркуляторного русла у хворих стабільною стенокардією напруги» -  отримала кваліфікацію «Магістр медицини».

1997-2005гг. працювала лікарем кардіологом в Александрівськой клінічній міській лікарні м. Києва під керівництвом О.А. Атаманенко і З.В.Лисак.

2006-2009 рік - працювала в Представництві Санофі-Авентіс.