Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
NikulnikovPI.png
Нікульніков Павло Іванович
Посада: Завідувач відділу хірургії магістральних судин
Місце навчання: Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського
Стаж: 50 років

Завідувач відділу хірургії магістральних судин

Доктор медичних наук, Заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України

Народився 27 листопада 1951 року в м. Яворів Львівської області, в сім’ї військовослужбовця.

У 1974 році закінчив Тернопільський медичний інститут і три роки працював загальним хірургом. З 1977 по 1979 роки навчався в клінічній ординатурі Київського НДІ клінічної та експериментальної хірургії, після закінчення якої був прийнятий на роботу у відділ хірургії судин.

У 1982 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та хірургічне лікування облітеруючого атеросклерозу  судин нижніх кінцівок у хворих на цукровий діабет».

У 1985 році був обраний на посаду молодшого наукового, а в 1986 році – старшого наукового співробітника відділу хірургії судин.

У 1994 році за працю «Патогенез, діагностика та хірургічне лікування аневризм черевної аорти» було присуджено Державну премію України в галузі науки и техніки.

У 2001 році захистив докторську дисертацію на тему «Хірургічне лікування хворих з множинним та поєднаним ураженням екстракраніальних гілок дуги аорти, черевної частини аорти та судин нижніх кінцівок», став одним із засновників Асоціації судинних хірургів України у 2001 році.

З 2003 по 2008 роки був Президентом Асоціації судинних хірургів України.

З 2003 року очолює відділ хірургії магістральних судин Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова АМНУ.

Працює на посаді Головного позаштатного спеціаліста МОЗ України за спеціальністю «судинна хірургія». Заслужений лікар України.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo