Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Skums.png
Скумс Анатолій Анатолійович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
Стаж: 10 років
E-mail: anatolii.skums@gmail.com

У 2014 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.

У 2014-2017 роках проходив інтернатуру та здобув ступінь магістра по хірургії у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

З 2014 по 2017 рік працював в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова на посаді лікаря-інтерна.

У 2015 році проходив стажування у професора О.О. Руммо у Республіканському науково-практичному центрі трансплантації органів і тканин, м. Мінськ, Білорусь.

З 2017 р. працює в НІХТ ім. О.О. Шалімова на посаді лікаря хірурга.

У 2017 році – стажування у професорів D. Sutherland та T.Pruett в Університетській клініці Міннесотського університету з трансплантації печінки, підшлункової залози та нирки, м. Міннеаполіс, Міннесота, США.

2019 р.:
- 3-х місячне стажування у проф. K.Hasegawa в Університетському госпіталі м. Токіо, Японія, (University of Tokyo Hospital) у відділенні гепато-панкреато-біліарної хірургії та трансплантації.
- місячне стажування з хірургії печінки, жовчних проток та підшлункової залози у клініці Social Medical Centre South - KFJ, Vienna Clinics, м. Відень, Австрія (проф. Thomas Gruenberger)
- стажування в Humanitas University, м. Мілан, Італія (УЗ-контрольовані резекції печінки при множинних білобарних метастазах, проф. Guido Torzilli).

Членство в асоціаціях:
- International hepato-pancreato-biliary association (IHPBA)
- Асоціація хірургів України
- Європейська асоціація медичної онкології (ESMO)

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo