Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
5399.png
Клімас Андрій Сергійович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
Стаж: 12 років
E-mail: klimas.andrew@gmail.com

Старший науковий співробітник

Закінчив Вінницький Національний медичний університет ім. М.І. Пирогова. Проходив стажування в університетській клініці UZ Leuven, Бельгія.

Кандидат медичних наук. Є співавтором 31 наукових праць та 7 патентів. 

Є членом Асоціації хірургів м. Києва та Київської області, Української Спілки Онкохірургів, Міжнародної асоціації захворювань стравоходу, Європейської асоціації захворювань стравоходу.