Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Масюк.JPG
Масюк Юрій Іванович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця
Стаж: 23 років
E-mail: masiuk.m.d@gmail.com

Народився 01.01.1975 року у м. Києві в сім`ї службовців.

З 1991 по 1994 роки навчався в Київському медичному училищі №2. У 2001 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.

Проходив інтернатуру на базі КМКЛ №6 з 2001 по 2003 роки. До 2009 року працював лікарем ургентної допомоги хірургічного відділення КМКЛ №6.

З 2009 року і по теперішній час працює лікарем-хірургом у НІХТ ім. О.О.Шалімова.

Є співавтором 20 наукових статей та 2 патентів