Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Лаврик.jpg
Лаврик Андрій Семенович
Посада: Головний науковий співробітник
Місце навчання: Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця
Стаж: 41 років

Народився 20 грудня 1958 року у сім'ї службовців, українець, одружений, має доньку.

В 1975 році закінчив середню школу № 33 м. Києва. У 1981 році  з відзнакою закінчив Київський медичний Інститут ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «лікарська справа».

З1981 по 1983 рік навчався в клінічній ординатурі в Інституті клінічної та експериментальної хірургії МОЗ України. З 1983 року працює в  Інституті клінічної та експериментальної хірургії МОЗ України на посаді молодшого наукового співробітника. З 2004 року провідний, з 2006 – головний науковий співробітник відділу хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології Національного інституту хірургії та трансплантології АМН Україні ім. О. О. Шалімова.

З1988 р. працює на кафедрі хірургії та трансплантології Національної медичної академії післядипломної освіти МОЗ України (раніше кафедра торакоабдомінальної хірургії Київського інституту удосконалення лікарів) на посаді асистента, доцента та професора кафедри за сумісництвом.

Стажувався в провідних клініках Німеччини, Франції, Сполучених штатів Америки.

У 1988 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Выбор метода хирургического лечения хронической язвенной болезни желудка» ,а у 2002 р.— докторську дисертацію на тему : «Хірургічне лікування ожиріння». Автор більше 200 наукових праць. В 2004 році отримав наукове звання професора. Заслужений лікар України.

При його безпосередній участі в практику охорони здоров’я України впровадженні сучасні методи хірургічного лікування важких форм ожиріння та супутніх метаболічних порушень, цукрового діабету 2 типу.

 Президент Асоціації бариатричної хірургії України. Почесний член Польської та Російської асоціації лікування ожиріння та супутніх метаболічних порушень. Дійсний член Міжнародної асоціації хірургії ожиріння ( IFSO) та її наукової ради. Член спеціалізованої вченої ради при Національному інституті  хірургії та трансплантології НАМН України ім.О.О.Шалімова.