Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Габриєлян.JPG
Габрієлян Артур Володимирович
Посада: Завідувач відділу трансплантації та хірургії серця
Місце навчання: Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця
Стаж: 38 років

Доктор медичний наук

У 1986 закінчив Київський Медичний інститут ім. А.А. Богомольця, отримавши диплом з відзнакою за спеціалізацією -хірургія.

2005 рік - стажування в клініці кардіохірургії Ягелонського університету шпиталю ім.   Іоанна Павла II уКракові.

2004 рік - стажуванняв Lourdes Hospital and Western Baptist Hospital Paducah, Kentucky, США. 

В 1999 році -  передатестаційні цикли на кафедрі серцево-судинної хірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика.

2005 рік  - присвоєна вища атестаційна кваліфікація.

Досвід роботи:

1986 - 1989 роки - лікар-хірург відділення торакоабдомінальної хірургії вад розвитку у дітей інституту педіатрії акушерства та гінекології.

1989 – 2001роки -  молодший науковий співробітник відділення хірургії коронарної недостатності НДІ ССХ.

2001 – 2003 роки - старший науковий співробітник відділення хірургії коронарної недостатності НДІ ССХ.

2003 - 2008 роки - провідний науковий співробітник відділення хірургії ішемічної хвороби cерця ІССХ ім. М. М. Амосова АМН України.

2008 рік по теперішнійчас – керівник відділу хірургії і трансплантації серця Національного інституту хірургії і трансплантології ім. О. О. Шалімова АМН України. 

2001 рік - захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук. Тема: «Особливості тактики хірургічного лікування хворих на ішемічну хворобу серця з нестабільною стенокардією».

У 2021 році було присуджено премію імені Бориса Патона за роботу "Новітні методи застосування стовбурових клітин і біоінженерних технологій у регенеративній медицині". 

Автор 37 наукових статей та 2 патентів на винахід. 

Володіє всім спектром операцій у хворих з ішемічною хворобою серця, включаючи операції на працюючому серці, при набутихвадах серця.  Щорічно виконує в середньому близько 200-250 операцій.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo